IDEC

IDEC

IDEC to firma szkoleniowo-doradcza zlokalizowana w Piraeus, w Grecji. Jej działania obejmują szkolenia, doradztwo w zakresie zarządzania, zapewnienie odpowiedniej jakości usług, ocenę i rozwój rozwiązań z zakresu ICT dla sektora prywatnego i publicznego. Klientami firmy IDEC są zarówno firmy z sektora MŚP jak i duże greckie przedsiębiorstwa z różnych branż. IDEC współpracuje z ponad 600 instytutami w całej Europie oraz około 300 ekspertami z różnych dziedzin.

IDEC ma doświadczenie w doradztwie dotyczącym rozwoju systemów zarządzania jakością w greckich ośrodkach szkoleniowych i otrzymał akredytację centrum kształcenia ustawicznego. Organizuje kursy doskonalenia zawodowego dla nauczycieli, trenerów, konsultacje i zajęcia z zakresu kształcenia nieformalnego dla studentów w zakresie wstępnej edukacji i szkoleń; zapewnia kursy szkoleniowe oraz praktyki zawodowe dla studentów i osób na rynku pracy.  IDEC świadczy szkolenia z wielu różnych dziedzin w tym zarządzania, pedagogiki, ECVET, EQF,TIK, innowacyjności, kreatywności, przedsiębiorczości, umiejętności miękkich, etc.
Dziedziny specjalizacji to: doradztwo w zakresie zarządzania, tworzenie biznes planów, przedsiębiorczość, zarządzanie jakością w przedsiębiorstwach z segmentu MŚP, certyfikacja, projektowanie treści szkoleniowych opartych na ECVET, tworzenie oprogramowania i multimediów, aplikacje internetowe, nauka na odległość, e-business i e-commerce.

W dziedzinie kształcenia ustawicznego, IDEC ma doświadczenie w polityce Europejskiej z zakresu uczenia się przez całe życie, w szczególności EQF, ECVET, Europass, EQAVET, walidacji wyników edukacji pozaformalnej i nieformalnej oraz w krajowych reformach systemów edukacji i szkoleń. IDEC podpisał też umowę z CEDEFOP “Systemy Europass, ECVET and EQF służące udokumentowaniu, uznawaniu i certyfikacji wyników nauczania”.

Osoba do kontaktu: Vana Fikari | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | www.trainingcentre.gr | www.idec.gr | +30 2104286227

Kontakt

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami : info@creativityandcollaboration.com

Subskrybuj teraz!

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na temat projektu, zapisz się na newsletter!