Co nowego

Projekt INCREMENTA podróżował do Grecji

Partnerzy projektu INCREMENTA mają przyjemność poinformować, że z sukcesem zakończyło się drugie spotkanie partnerskie w Pireusie, w Grecji. Spotkanie odbyło się w poniedziałek 13-tego i wtorek 14-tego maja 2019 roku.

Partnerstwo pozostaje na dobrej drodze do osiągnięcia wszystkich celów projektu, a partnerzy są pewni dalszych jego postępów.

Drugie spotkanie partnerskie w Piraeus

Partnerzy ustalili termin drugiego spotkania projektowego, które odbędzie się 13 i 14 maja 2019 w Piraeus, w Grecji. Partnerzy będą omawiać postępy projektu. Do tego czasu, partnerstwo będzie opracowywało Podręcznik na temat Systemu Zarządzania w MŚP ze szczególnym uwzględnieniem Zarządzania Kreatywnością i Współpracą.

Social Media

Z przyjemnością informujemy że projekt INCREMENTA jest dostępny w social media. Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn. In.

Pierwsze spotkanie partnerskie w Pradze

Pierwsze spotkanie projektu INCREMENTA odbyło się 15 i 16 tego listopada w Pradze.
Gospodarzem spotkania był Czeski Uniwersytet Nauk Przyrodniczych (CULS). Podczas spotkania partnerzy dyskutowali na temat założeń projektu oraz planowali pierwsze działania. Partnerzy wyrazili entuzjazm do podjęcia działań w projekcie.

 

Kontakt

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami : info@creativityandcollaboration.com

Subskrybuj teraz!

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na temat projektu, zapisz się na newsletter!