Państwowy Uniwersytet Irlandii w Galway (NUI Galway)

NUI

Sklasyfikowany wśród 250 najlepszych światowych uczelni wyższych(Ranking Najlepszych uczelni wyższych według QS i the Times, 2017). NUI Galway jest zorientowanym na badania Uniwersytetm zatrudniającym 2000 pracowników i z populacją studentów liczącą 17000 osób.
Uniwersytet NUI Galway kładzie szczególny nacisk na zapewnienie wsparcia i stymulujacego otoczenia dla swoich naukowców i został w 2013 roku nagrodzony prestiżowym “HR Excellence in Research”, logotypem przyznawanym przez Komisję Europejską w uznaniu zaangażowania we wdrażaniu zasad Europejskiej Karty Naukowca i Kodeksu Postępowania.
NUI Galway koncentruje się na projektowaniu, rozwoju i analizie nowych procesów i systemów. Nasze projekty naukowe odwzorowują zjawiska rzeczywiste, a także teorie analityczne i ramy strategiczne, pozwalające na osiągnięcie głębokiego rozeznania sposobu w jaki przedsiębiorstwa zarządzają swoimi działaniami innowacyjnymi. Dlatego też blisko współpracujemy z przemysłem aby identyfikować i ustalać priorytetowe wymagania, współtworzyć rozwiązania, wprowadzać oraz zatwierdzać nowe modele i systemy.
Etos systemu uwzględnia ludzi, procesy i technologię oraz powiązane zagadnienia związane z badaniami.
Zespół badawczy, który prowadzi badania stosowane, składa się z 8 badaczy z tytułem doktora i 1 kandydata na studia doktoranckie. Wszystkie projekty koncentrują się na rozwoju namacalnych wyników takich jak architektura, modele i systemy zarządzania informacjami. Do tej pory zapewniliśmy 1.8 milionów Euro na sfinansowanie badań.


Osoby do kontaktu:

Kathryn Cormican | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | http://www.nuigalway.ie/engineering-informatics/mechanical-engineering/research/enterpriseresearchcentre/

Suzana Sampaio | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | http://www.nuigalway.ie/engineering-informatics/mechanical-engineering/research/enterpriseresearchcentre/

Kontakt

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami : info@creativityandcollaboration.com

Subskrybuj teraz!

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na temat projektu, zapisz się na newsletter!