Cecot Innovation Foundation (FCI)

FCI

Cecot jest stowarzyszeniem przedsiębiorców, którego zadaniem jest reprezentowanie interesów członków gildii i stowarzyszeń oraz rozszerzanie ich wpływu na sektor publiczny i instytucje społeczne. Oferuje bezpośrednio lub pośrednio najbardziej zaawansowane usługi i profesjonalne doradztwo w celu podniesienia konkurencyjności firm stowarzyszonych. Głównym celem Cecot jest promowanie działań, inicjatyw lub oryginalnych pomysłów, które przyczyniają się do poprawy wyników biznesowych i wzrostu gospodarczego.
Poprzez swój obszar szkoleń Cecot oferuje ponad 1.000 kursów i seminariów rocznie, mając ponad 6.500 uczestników i ponad 30 000 godzin szkoleń. Cecot Innovation Foundation (FCI) to oddział CECOT, który oferuje usługi dla MŚP w zakresie: transferu biznesu, doradztwa w zakresie przedsiębiorczości, projektów międzynarodowych i sieci BANC. FCI prowadzi Reempresa, tj. rynek przeniesienia własności firm w Katalonii, skierowany do przedsiębiorców, którzy chcą przenieść swoją działalność i do przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć działalność gospodarczą. FCI oferuje również porady dla przedsiębiorców, którzy chcą stworzyć nową firmę i osób samozatrudnionych. FCI jest założycielem Catalan Business Angels Network, prywatnej instytucji, której celem jest pomoc w nawiązaniu kontaktu prywatnych inwestorów z przedsiębiorcami poszukującymi funduszy.

Osoba do kontaktu : Amparo Martín | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | www.fci.cat | +34 937361100

Kontakt

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami : info@creativityandcollaboration.com

Subskrybuj teraz!

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na temat projektu, zapisz się na newsletter!